Solar Gard
     
 
İletişim İletişim Hakkımızda Ürünler Oto Cam Filmi Uygulamaları Anasayfa

Charcoal, Harekette Tarz Demektir.

Aracınız için aradığınız şey mahremiyet, güzellik ve süper havalı görünüm ise, Solar Gard Charcoal Serisi tam size göre demektir. Charcoal'un üstünlüğünün ardındaki mantık basittir: işe yarar ve harika görünür. İster koyu renkli, mat, yansıtmayan Charcoal'u seçini; isterseniz parlak, samur kürk örünümlü yüksek performanslı versiyonunu tercih edin, aracınızın içindeki ısının önemli ölçüde azaldığını fark edecek ve çok rahat bir sürüş yapacaksınız.
Toplam güneş enerjisinin %58 kadarını ve kızılötesi ışınların tamamını geri yansıtan Charcoal sizin rahat olmanızı ve aracınızın iyi görünmesini sağlar.

Bundan da iyisi, Solar Gard filmlerinin yalnızca en yüksek kalitede hammaddelerden yapıldığını ve ömür boyu kullanılmasının amaçladığını bildiğiniz için aracınızı güven içinde sürersiniz. Charcoal'u yaratmak için kullanılan birinci kalite polyester ve ultra-kuvvetli yapıştırıcılara ek olarak, filmin üst tabakasının çizilmeye karşı dayanıklı bir kaplaması vardır. Bu da filminizin ömrünü ve görünümünü korumak için tasarlanmıştır. En iyisi ise, Charcoal'un güçlü bir imalatçı garantisine sahip olmasıdır.

Daha havalı görünmeye ve hissetmeye heme başlayın - aracınıza Charcoal kaplamamız için hemen bizi arayın.