Solar Gard
     
 
İletişim İletişim Hakkımızda Ürünler Oto Cam Filmi Uygulamaları Anasayfa

Quantum "bukalemun"

Her sürücü için doğru olan bir özellik varsa, oda görüntü ve konforun önemli olduğudur. İster bir aile mini vanında olun, isterseniz özel tasarımlı bir sürat aracında olun, direksiyonun arkasındayken her zaman iyi görünmek ve kendinizi rahat hissetmek istersiniz. İşte bu yüzden Solar Gard'ın Quantum Serisi yollardaki en popüler cam filmi grubudur.

Quantum'un üstün patentli yapısı her aracın içini ve dışını anında değiştiren doğal bir görünüm verir. Standart OEM siyah olsun, gümüş ya da canlı bir sipariş boya işi olsun, Quantum camlarınıza güzel bir koyuluk verip aracınızın görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. Böylece her uygulamada görünüm değişecektir. Ayrıca, Quantum'un rengi sabittir. Yani, bazı boyalarda olduğu gibi mora dönmez. Bunların hepsine ek olarak inanılmaz güneş kontrol performansı sağlar. Quantum toplam güneş enerjisinin %63 kadarını ve kızılötesi ışınların tamamını geri yansıtır. Daha havalı görünür, rahat hisseder ve korunaklı sürüş yaparsınız. En iyiside, bütün bunlar Quantum'un yaşam boyu garantisi kapsamındadır.

Aracınıza Quantum kaplamamız için hemen bizi arayın ve bukalemunun direksiyonun arkasındayken yaşadığınız hisleri değiştirmesine izin verin.