Solar Gard
     
 
İletişim İletişim Hakkımızda Ürünler Oto Cam Filmi Uygulamaları Anasayfa

Sıcak görün ve serin hissedin - True Grey kullanın !

Solar Gard True Grey serisi, arzuladığınız tüm konforu size sunan düzgün ve zarif cam filmlerinden oluşur. True Grey, otomobilinize dışarıdan bakıldığında tüm dikkatleri üzerine çekebilecek parlak bir görünüm kazandırır. Konforlu bir sürüş için mükemmel bir finiş sunar. True Grey'in renksiz oluşu ve yansıtıcı olmayan görünümü otomobilinizin iç ve dış görünümüne bütünlük katar, bu da fabrikada boyanan arka camlar için mükemmel bir tamamlayıcılıktır. Ayrıca güçlü performansı, güneşin toplam enejisinin %57'sini ve normalde camlarınızdan içeri geçen kızılötesi ışınların tamamını geri yansıtmasını sağlar. Bu da aracın döşemelerinin solmasına karşı önemli bir koruma sağlarken, sizin içinde serin ve rahat bir sürüş keyfi sunar.

Özel üretilmiş polyesterden yapılan True Grey yıllar geçtikçe solmaz ya da renk değiştirmez, ömür boyu True Grey kalması garantidir. İstisnai bir araç içim mükemmel bir filmdir. Tek kelimeyle gerçekten iyi bir his verir.

Aracınıza True Grey kaplamamız için hemen bizi arayın. sonra, arkanıza yaslanıp sürüşün keyfini çıkarın, geri kalanı True Grey halleder.